Jako novinku v našem sortimentu mobilních toaletních kabin nabízíme originální mobilní chemické WC DIXI MINI, které Vás překvapí svými malými rozměry. Mobilní toaleta DIXI MINI je speciálně konstruovaná pro všechna umístění, bez ohledu na to, kam si zákazník vzpomene jej postavit a kdy jde hlavně o prostor.

Mobilní toaleta DIXI MINI s délkou 0,95 m, šířkou 0,80 m a výškou 1,90 m je coby mobilní toaleta o cca 20% menší než běžné toalety. Přitom však tato mobilní toaleta poskytuje vše, co potřebujete v místech, kde záleží na velikosti. Mobilní toalety DIXI MINI jsou  naší definicí toho, co znamená slovo kompaktní. Hodí se ke všem příležitostem.

Mobilní toalety DIXI MINI se snadno čistí a ještě snadněji se s ním manipuluje. Nejen díky svým rozměrům, ale také výrazně nižší váze je možné tyto mobilní toalety přepravit i v běžném výtahu. Tyto mobilní toalety jsou díky tomu vhodné mimo jiné na stavby a to jak do nadzemních podlaží tak do suterénů či sklepení. Díky snadné manipulaci s mobilní toaletou ji můžete mít kdykoliv a kdekoliv potřebujete.

Součástí nové mobilní toaletní kabiny je uzamykatelný a vyjímatelný fekální tank, který zajišťuje bezpečnost. Lze ho velmi snadno vyjmout z mobilní toalety a přepravit jej k našemu servisnímu vozidlu pro provedení pravidelného WC servisu.

Čistící intervaly WC servisu samozřejmě přizpůsobíme Vašim potřebám. Bez ohledu na to kde je servis potřeba provést. S touto toaletou to může být i ve 30. patře kancelářské budovy či stavby.

Celorepublikové pokrytí

Celorepublikové pokrytí
Jsme 22 let v ČR

Jsme 22 let v ČR
Know-how

Know-how
Kvalita

Špičková Kvalita
Mapa kde nás najdete

Kde nás najdete

Působíme po celé České republice.

Poptávkový formulář
Jsme specialisté na mobilní toalety, mobilní oplocení a mobilní kontejnery
sponka-small info@dixi-wc.cz telefon-small +420 723 021 565