Vysoký neprůhledný mobilní plot je často využíván na staveništích a všude tam, kde je třeba základním způsobem ochránit či izolovat prostor.

Zabrání nežádoucímu náhledu na staveniště. Neprůhledné mobilní oplocení vyhovuje základním požadavkům investorů na omezení prašnosti a hluku ze stavenišť vůči stávající zástavbě. Je výrazně težší než průhledné mobilní oplocení. Proto se doporučuje užívat ho spolu s dodávaným příslušenstvím jako jsou např. bezpečnostní spony nebo zavětrovací tyče s kolíky fixující oplocení pevně k zemi.

Ze stejného důvodu proč staveniště objednávají neprůhledné mobilní oplocení, i pořadatelé společenských akcí využívají těchto plotů právě pro zamezení nežádoucímu náhledu na probíhající vystoupení s cílem získat tak co nejvíce platících zákazníků. Z mobilního oplocení lze také díky nabízenému příslušenství snadno vytvořit jednokřídlou i dvoukřídlou bránu pro vjezd nebo vchod do oploceného prostoru.

Rychlou a pohodlnou montáž neprůhledného mobilního oplocení umožňuje systém spojení jednotlivých plotových dílů mobilního oplocení pomocí bezpečnostních spon. Vyšší pevnost rámu zajišťují sváry trubek, které jsou po celém jeho obvodu. Do obvodového rámu plotových dílců je napevno přivařen trapézových plech. K dispozici jsou různá barevná provedení.

Galerie realizací mobilní oplocení výšky 2m neprůhledné

Poptávkový formulář


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva

Celorepublikové pokrytí

Celorepublikové pokrytí
Jsme 22 let v ČR

Jsme 22 let v ČR
Know-how

Know-how
Kvalita

Špičková Kvalita
Mapa kde nás najdete

Kde nás najdete

Působíme po celé České republice.

Poptávkový formulář
Jsme specialisté na mobilní toalety, mobilní oplocení a mobilní kontejnery
sponka-small info@dixi-wc.cz telefon-small +420 723 021 565